LV RU
Tālrunis
+371 20 40 60 30
info@babybamboo.lv
Piegāde
Pirmdien - Piektdien
9:00 - 17:00
Preču grozs
Preces: tukšs
Summa: EUR 0.00

Biežāk uzdotie jautājumi

1. Mana mazuļa āda slikti reaģē uz vienreizlietojamām autiņbiksītēm. Vai BabyBamboo palīdzēs risināt šo problēmu?

BabyBamboo analogi visā pasaulē palīdzēja tūkstošiem māmiņu risināt izsutumu un nepatīkamas reakcijas problēmu uz vienreizlietotojamām autiņbiksītēm.

Viss ir atkarīgs no tā, ka lietojot pat visaugstākas klases autiņbiksītes tiek izmantoti absorbējošie gēli, kaitīgās ķīmiskās vielas un krāsvielas, kuras var izraisīt nepatīkamo reakciju jebkuram bērnam, nerunajot par mazuļiem, kuriem ir tieksme uz alerģiskām reakcijām.

Pat mazuļi, kuri ir guvuši izsutumus un kairinājumus no vienreizlietojamām autiņbiksītēm, BabyBamboo autiņbiksītes palīdzēs.

Problēmas tik saasinās vasarā karstā laika dēļ.

Absorbējošo gēlu dēļ, vienreizlietojamās autiņbiksītes tiek uzsildītas līdz augstājām temperatūrām, kas kaitē mazuļu veselību.

Mēs nekādā ziņā neapgalvojam, ka no vienreizlietojamām autiņbiksītēm tikai vienas nepatikšanas, pat otrādi, tālos braucienos, poliklīnikā bieži vien ir ērtāk lietot vienreizlietojamās autiņbiksītes.

2. Man šķiet, ka daudzkārtlietojamo autiņbiksīšu mazgāšana sagādās man vairāk raižu.

Daudziem škiet ērtāk izmest izlietotās autiņbiksītes. Bet vai mēs izmetam netīras mazuļa drēbes.

Jaunām māmiņām bieži jāmazgā drēbītes, bet tas nav nopietns arguments. Autiņbiksīšu mazgāšana veļasmašīnā lielā mērā ietaupīs laiku, kuru mēs tērējām. Bet redzot rezultātus, izmantojot daudzkārtlietojamās autiņbiksītes, tādas domas vairs Jums nenāks prātā.

3. Kādi materiāli tiek lietoti, autiņbiksīšu BabyBamboo izgatavošanā.

Speciāli BabyBamboo mēs atlasījām materiālus, kuri ir visdraudzīgāki mazuļa ķermenim.Mums bija svarīgi, lai tie absorbētu škidrumu un ļautu ādai elpot.

Mums ir divas autiņbiksīšu līnijas.

Abos gadījumos starpslānim mēs izmantojam PUL (poliuretāna laminēts audums). Salīdzinot ar parasto audumu ar plastika virsslāni, tas ir augsto tehnoloģiju audums. Ir svarīgi zināt, ka šis materiāls ir izvēlēts visām populārākām daudzkārlietojamām autiņbiksītēm visā pasaulē. Neskatoties uz augsto ūdensnecaurlaidību, tas netraucē materiālam elpot.

Pirmajā līnijā, Trendy Baby, mēs izvēlējamies virsslāni no ūdensnecaurlaidīgā poliestera, plānā mikroflīsa autiņbiksīšu iekšējā slāņa apdarei un ieliktnīti no izcili ūdensapsorbējošās mikrofibres. Trendy Baby ātrāk uzsūc šķidrumu un paliek sausi pēc mazgāšanas.

Trendy Baby ir visjautrākās krāsās, tadēļ tas ir nozīmīgs katra mazā modinieka atribūts.

Otrajai līnijai, Organic Bamboo, mēs izvēlējamies mazuļiem visdabiskākos audumus. Organic Bamboo autiņbiksīšu virsslānim mēs izvēlējamies vislabakos materiālus: virsslānis sastāv no 70% no naturālās bambusa fibres un 30% no kokvilnas.

Organic Bamboo iekšējo slāni nodrošina bambusa oglekļa škiedra. Bambuss, kas tiek lietots ka jēlviela, tiek apstrādāts ar tīro skābekli augstājās temperatūrās.Pateicoties tam šķiedra lieliski absorbē šķidrumu, novēršot baktēriju un sēnīšu parādīšanos, kā arī samazina smakas. Ieliktnītis ir veidots no 5 slāņiem: divi slāņi, kas pieskaras mazuļa maigajai ādai ir no 70% no bambusa un 30% no kokvilnas, apakšējie trīs slāņi ir no augsti absorbejošās mikrofibres.

 

4. BabyBamboo autiņbiksīšu cena ir augstāka par vienreizlietojamām autiņbiksītēm.

Jā! Bet iedomājaties, ka nopērkot vairākus gabalus Jūs aizmirsīsiet par izmaksām uz autiņbiksītēm uz visu laiku, kamēr Jūsu mazulis augs. Pēc speciālas apstrādes autiņbiksītes var pat tālāk nodot citiem bērniem.

Mēģiniet saskaitīt cik Jūs iztērēsiet naudas uz vienreizlietojamām autiņbiksītēm par to visu laiku, kamēr Jūsu mazulis augs? Un tagad salīdziniet šo cenu ar 6-8 gabalu BabyBamboo summu. Tikai iedomājaties, cik var nopirkt Jūsu mazulim uz ieekonomētiem līdzekļiem.

 

5. Kā daudzkārtlietojamo autiņbiksīšu lietošana ietekmēs uz mazuļa podiņapmācību.

Ar daudzkārtlietojamo autiņbiksīšu lietošanu mazulis ātrāk pieradīs pie podiņa lietošanas, jo viņa sajūtas ir dabiskākas. Vienreizlietojamās autiņbiksītēs mazulis līdz noteiktām momentam neizjūt dabiskās sajūtas Daudzām māmiņām tas sagāda lielās grūtības podiņapmācībā.

Baby Bamboo autiņbiksītēs mazulis jūt procesu, tāpēc sāk kontrolēt urinēšanu. 

 

6. Vēlos uzdāvināt BabyBamboo saviem paziņām uz mazuļa piedzimšanu.

 

Jūs veicat lielisko izvēli! Ar šo Jūs izrādiet rūpes par visdārgāko, kas ir Jūsu draugu dzīvē.

Jums nav jāuztraucās par izmēriem vai krāsām, pateicoties speciālajām podziņām, autiņbiksītes var regulēt uz jebkuru mazuļa vecumu un svaru, bet krāsu daudzveidība palīdzes Jums izvēlēties kaut ko neitrālu.

Tādiem gadījumiem, mēs piedāvājam speciālus dāvanu komplektus, ar kuriem Jūs varat iepazīties šeit.

 

7. Kāpēc EKO draudzīgums ir tik svarīgs?

Pēc amerikāņu pētījumiem 70% māmiņu sāk rupēties par ekoloģiju pēc mazuļa piedzimšanas. Jo tieši no Jums ir atkarīgs kādā pasaulē dzīvos Jūsu mazulis.

Ir zināms, ka vienreizlietojamās autiņbiksītes sairst atkritumu izgāztuvēs no 200 līdz 500 gadiem. Iedomājaties milzīgus kalnus, kuri ir kaitīgi apkartējai videi. Ar BabyBamboo Jums nebūs jājūt vaina katru reizi, kad Jūs atbrīvosieties no vienreizlietojamām autiņbiksītēm.Copyright © 2011 BabyBamboo.lv